Projeler

 

Line Scanner X-Ray: Yüksek çözünürlüklü (50 μm'ye kadar) tam vücut X ışını görüntüleme çözümüdür.

 

SYNCBOX: Gerekli yazılım araçlarına sahip bir donanım kontrolcüsünden oluşan, tüm X ışını sistemlerini kontrol edebilen ve X ışını ciharindaki araştırma ve geliştirme süreçlerini azaltan bir tam otomatik sistemdir. Mevcut sistemlerde düşük maliyetli yükseltmeler yapabilir.

 

Industrial X-Ray NDT System: Sürekli üretimi sağlamak için geliştirilmiş bir tahribatsız X ışını test cihazıdır. Bir konveyor uzerinden X ışını verisi elde etmek için düşük doz sürekli X ışınıatımlarını kullanır. Kaynak borular ve devre kartları gibi ürünlerdeki çatlakları ve üretim hatalarını tespit eder.

 

Dual Energy Direct Digital X-Ray System: Görüntü kalitesi ve karşıtlığını artırmak ve radyasyon dozunu azaltmak için senkronize goruıntu eldesini kullanır. Bir çift radyasyon sistemi üzerinden, yüksek karşıtlıklı ve doku özelinde görüntü almak için çoklu X ışını üretir. Gerekli yazılım, kullanıcı arayüzü, gömüşü sistem, mekanin ve motor kontrollerinin geliştirilmesini içerir. Hasta sağlığı ve hızlı sonuç eldesi için, düşük dozlu süreçler üretir.

 

Low Dose Portable Dental X-Ray System: 3 boyutlu görüntüleme ve düşük doz özellikleriyle ileri görüntü işleme araçlarını içeren bit tam kapsamlı ağız içi dental görüntüleme sistemidir. Diş hekimlerinin X ışını görüntülerini daha kolay ve daha yüksek kalitede almalarına yardımcı sistemlerinin geliştirilmesini içerir.

 

Dual Energy DR X-Ray System: X ışını ile MR görüntüleme tekniklerinin birleşimidir. Hastanın var olan MR görüntüleri, floroskopi sırasında elde edilen canlı görüntüler ile hizalanır. Projenin kalp cerrahisi alanında geniş kullanım alanları bulunmaktadır.